Lista produktów producenta: Kimber Kable

Od ponad trzech dekad Kimber Kable przoduje w przemyśle kablowym audio/video w zakresie technologii i precyzji produkcji.
Produkty Kimber Kable są tworzone przy zastosowaniu opracowanego przez nas procesu inżynieryjnego OSCaR™. OSCaR™ to skrót od Objective Subjective Correlation and Results. Dzięki temu procesowi dokonujemy godnego szacunku i istotnego połączenia pomiędzy pomiarami naukowymi a wrażeniami odsłuchowymi. Proces ten jest wspomagany w wielkim stopniu przezwyjątkowo zaawansowaną placówkę laboratoryjną, uznawaną za jedną z lepiej wyposażonych w przemyśle audio. Dodatkowo, Kimber Kable posiada bogatą bibliotekę naukową, która zapewnia naszemu zespołowi inżynierów dostęp do przeszłych badań oraz najnowszych technologii.
Pasja do kabli zakorzeniona jest w prostej filozofii: opracowywaniu i tworzeniu produktów, które zapewniają najwyższą korelację osiągów i ceny. Osiągnięcie tego celu z każdym z produktów wymaga wyjątkowego poświęcenia zespołu inżynierów i pracowników. Filozofia ta wymaga inwestowania dużego procentu naszych zasobów w technologiczny rozwój, pogłębione badania i innowacyjne techniki produkcyjne.
Przewody zaprezentowane w tej broszurze pomogą wzbogacić twoje doświadczenia kina domowego. Jeśli twoja pasja dla prezentacji muzyki lub video zwiększy się, tak jak zwiększyła się nasza, oznaczać to będzie osiągnięcie naszego celu. Nic nie może się równać doświadczeniu koncertu muzycznego zaprezentowanego z pełnią naturalnego muzycznego tembru, realistycznej tonalności i pełnowymiarowością.
Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów