Firma Hifimedia.pl istnieje na rynku CAR-AUDIO-VIDEO od 15 lat. W tym czasie zdobyła wiele doświadczeń w handlu hurtowym i detalicznym.

Specjalizując się w kompleksowej ofercie hurtowej sprzętu i komponentów montażowych CAR-AUDIO dla auto-salonów i instalatorów przyczyniliśmy się do poprawy prawidłowości - a tym samym jakości instalowania sprzętu u naszych kontrahentów.

Uruchomiwszy jednocześnie punkt montażu i sklep detaliczny, instalowaliśmy stopniowo coraz bardziej skomplikowane instalacje samochodowego HI-FI. Zdobyte doświadczenia poparte wiedzą nowozatrudnionych specjalistów pozwoliły nam w 2002r. na uruchomienie sklepu umożliwiającego atrakcyjne wyeksponowanie oferowanego sprzętu.

W chwili obecnej z bardzo obszernej oferty (OFERTA/PROMOCJE) możemy zaoferować komponenty samochodowego audio do każdego samochodu w kilku wariantach cenowych.

Dwustanowiskowy warsztat z profesjonalnym zapleczem pozwala nam fachowo zainstalować najbardziej nawet wyszukane instalacje i zabudowy car-audio. Zajmujemy się również instalowaniem alarmów domowych oraz nagłośnieniem szkół ,sal konferencyjnych itp. Do naszej oferty dołączyliśmy tez monitoring praktycznie każdego obiektu.

Przywiązujemy duża wagę do źródeł oferowanego towaru ,aby pochodziły one od renomowanych dystrybutorów. Staramy się naszą wiedzą i doświadczeniem zapewnić klientom towar najtrwalszy i najwyższej jakości.