ZWROTY
Czas na zwrot: 14 dni
Adres do zwrotu:
hifimedia.pl
Zduńska Wola ul.Getta Żydowskiego 20
98-220 Zduńska Wola
 
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
Zgodnie z obowiązującym prawem zwrot nie przysługuje przy zakupie na fakturę VAT w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej. 
 
Formularz zwrotu można pobrać TUTAJ.

REKLAMACJE

Czas na reklamację z tytułu rękojmi
2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Dodatkowe informacje
Przed odesłaniem  rzeczy do reklamacji prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny(502780289) bądź przez e-mail arek@hifimedia.pl

ADRES DO REKLAMACJI
hifimedia.pl Arkadiusz Nowak
Getta Żydowskiego 20
98-220 Zduńska Wola