SOUNDBAR SONOS BEAM Z FUNKCJĄ AMAZON ALEXA, WI-FI

Nowy produkt

SOUNDBAR SONOS BEAM Z FUNKCJĄ AMAZON ALEXA, WI-FI

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

1 899,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

SOUNDBAR SONOS BEAM

Bezprzewodowy domowy system dźwiękowy, który z biegiem czasu staje się coraz lepszy.

Z łatwością połącz przez Wi-Fi głośniki Sonos w różnych pokojach, aby stworzyć domowy system dźwiękowy, który połączy wszystkie pomieszczenia i wszystkich domowników. Dzięki regularnym aktualizacjom oprogramowania produkt będzie coraz lepszy.

Sonos to amerykańska marka produktów bazujących na bezprzewodowej sieci, łącząca wszystkie odtwarzacze strefowe SONOS w Twoim domu. Wybrana przez Ciebie muzyka trafi z dowolnego źródła (radio internetowe, własna biblioteka nagrań (np. iTunes) lub jeden z internetowych serwisów muzycznych) wszędzie gdzie chcesz. Sonos to prosty do zbudowania multiroomowy system. Nie trzeba mieć wykształcenia technicznego ani specjalistycznej wiedzy o sieciach bezprzewodowych. Nie ma także potrzeby kucia bruzd w ścianach ani wiercenia. To, czego potrzebujesz, to gniazdko z dostępem do szerokopasmowego Internetu, router i dwa palce, którymi naciskasz przyciski z przodu każdego odtwarzacza strefowego. Jeśli będziesz chciał rozbudować swój system, po prostu zakupisz dodatkowe odtwarzacze strefowe lub piloty i jeszcze raz użyjesz swoich palców. Prosty amerykański wynalazek.

Audio

Cztery pełnopasmowe głośniki niskotonowe zadbają o głębię i bogactwo basów, jak i o wierny podkład muzyczny średnich częstotliwości i wokalu.

Głośnik wysokotonowy zapewni czyste i wyraźne dialogi.

Trzy pasywne radiatory ułatwiają ruch powietrza wewnątrz kompaktowej obudowy Sonos Beam, dodając basom ciepłych tonów.

Regulacja tonów niskich i wysokich pozwala na personalizację dźwięku w poszczególnych lub zgrupowanych pomieszczeniach.

Pięć cyfrowych wzmacniaczy impulsowych doskonale dostrojonych do sterowników głośnikowych, jak i całej architektury akustycznej.

Pięć mikrofonów dalekosiężnych do zaawansowanego kształtowania wiązki i wielokanałowej eliminacji pogłosu.

Gdy dioda mikrofonu świeci się, Alexa oczekuje na Twój komunikat głosowy. Zgaszona dioda LED powiadamia, że mikrofon jest wyłączony.

General

Wymiary (WSG)

68,5 x 651 x 100 mm

Waga

2,8 kg

HDMI ARC

Kabel HDMI do połączenia z telewizorem przez wejście HDMI ARC.

Optyczne wyjście audio

Adapter optyczny audio do połączenia z telewizorem.

Funkcje panelu górnego

Pojemnościowe przyciski dotykowe głośniej/ciszej, wstecz/dalej, odtwórz/pauzuj oraz wycisz mikrofon. Dioda LED sygnalizuje status urządzenia, jego wyciszenie lub komunikat głosowy.

Zasilanie i podłączenie

Gniazdo

Uniwersalny zasilacz prądu zmiennego (AC) 100-240 V, 50-60 Hz.

Port Ethernet

Jeden port Ethernet 10/100 Mbps. Jeśli połączenie Wi-Fi jest niestabilne, podłącz bezpośrednio do routera, aby zapewnić działanie Sonos.

Wi-Fi

Urządzenie nawiązuje połączenie z domową siecią bezprzewodową obsługiwaną przez dowolny router działający w standardzie 802.11 b/g/n. Ustawienia sieciowe działające wyłącznie w standardzie 802.11n nie są obsługiwane – należy zmienić ustawienia routera na standard 802.11 b/g/n lub połączyć produkt Sonos z routerem.

Kompatybilny z AirPlay

Działa z funkcją AirPlay na urządzeniach Apple [iOS 11.4 lub nowszy]

Zawartość opakowania

Sonos Beam, przewód zasilający, kabel HDMI, optyczny konwerter audio, skrócona instrukcja obsługi Sonos Beam, gwarancja.

abf7e87f4f82b6598242735fc099

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SOUNDBAR SONOS BEAM Z FUNKCJĄ AMAZON ALEXA, WI-FI

SOUNDBAR SONOS BEAM Z FUNKCJĄ AMAZON ALEXA, WI-FI

SOUNDBAR SONOS BEAM Z FUNKCJĄ AMAZON ALEXA, WI-FI