Sonos connect zp90

Nowy produkt

Sonos connect zp90

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

1 699,00 zł brutto

Więcej informacji

Bezprzewodowo przesyłaj muzykę do swojego kina domowego, systemu stereo i innych urządzeń.
 Odtwarzacz strefowy Sonos® CONNECT pozwala na odtwarzanie każdej muzyki, w każdym miejscu Twojego domu, na każdym sprzęcie audio, który już posiadasz – systemie kina domowego, systemie stereo, głośnikach aktywnych i innych urządzeniach. Wystarczy podłączyć CONNECT do dowolnego urządzenia audio ze wzmacniaczem w dowolnym pomieszczeniu, a natychmiast stanie się ono częścią bezprzewodowego systemu wielostrefowego Sonos. Możesz wykorzystać odtwarzacze CONNECT we wszystkich pomieszczeniach lub dodać do systemu odtwarzacz CONNECT ze wzmacniaczem, dzięki któremu uzyskasz doskonały wielostrefowy system muzyczny. Po podłączeniu do Twojego ulubionego sprzętu audio przez wyjścia cyfrowe i analogowe, ZP90 dostarczy do każdego pomieszczenia dźwięk o znakomitym brzmieniu. A dzięki bardzo dużemu zasięgowi łączności bezprzewodowej, żadne pomieszczenie nie znajdzie się poza zasięgiem. CONNECT to bardzo małe urządzenie, które zmieści się niemal wszędzie.
 
Możliwość podłączenia do wszystkich Twoich ulubionych urządzeń audio
Podłącz CONNECT do systemu kina domowego, systemu stereo, głośników aktywnych lub do innego urządzenia i ciesz się muzyką. Cyfrowe i analogowe wyjścia zapewniają dźwięk o znakomitym brzmieniu w każdym pomieszczeniu.
 
Najlepsza w klasie technologia bezprzewodowa do wielostrefowego odsłuchu muzyki
Nasza najnowsza technologia sieciowa o topologii typu MESH SonosNet™2.0, oferuje dwukrotnie większy zasięg* łączności bezprzewodowej, pozwalający na pokrycie całego domu; zapewnia możliwość synchronicznego odtwarzania muzyki i nie jest podatna na zakłócenia typowe dla łączności bezprzewodowej. A to wszystko bez skomplikowanego okablowania.
 
Natychmiastowy dostęp do nieprzebranych zasobów muzycznych
W każdym miejscu, w którym znajduje się CONNECT (lub jakikolwiek inny odtwarzacz Zone Player), można wyszukać i odtwarzać utwory z własnej biblioteki muzycznej zgromadzonej w komputerze, oraz słuchać tysięcy bezpłatnych  internetowych stacji radiowych utworów z najpopularniejszych serwisów muzycznych online. Można również podłączyć odtwarzacze CONNECT do iPoda lub odtwarzacza CD i słuchać muzyki w całym domu.

Prosta instalacja
Nie jest wymagana fachowa wiedza techniczna ani doświadczenie w podłączaniu przewodów. Nie ma potrzeby przebijania ścian ani układania nowego systemu kabli w całym domu. Wszystko, co będzie potrzebne, to szybkie łącze internetowe i router. Jeden odtwarzacz CONNECT lub BRIDGE musi być podłączony do routera, a wszystkie pozostałe urządzenia Sonos będą działać bezprzewodowo. Następnie można dodać kolejne odtwarzacze CONNECT w innych pomieszczeniach bez stosowania dodatkowych kabli.
 
 
Nowe funkcje i serwisy muzyczne oraz automatyczne aktualizacje
Dzięki darmowym automatycznym aktualizacjom oprogramowania zawsze będziesz mógł cieszyć się najnowszymi funkcjami i serwisami muzycznymi. A to znaczy, że po zakupie Twój system będzie stawał się coraz lepszy.
*Dane w oparciu o badanie porównawcze systemu wykorzystującego wyłącznie produkty SonosNet 1.0 i systemu wykorzystującego wyłącznie produkty SonosNet 2.0. Rzeczywisty zasięg będzie uzależniony od warunków występujących w danej lokalizacji.
 
 • możliwość podłączenia do wszystkich posiadanych urządzeń audio
 • jakość dźwięku: TDN+N (całkowite zniekształcenia harmoniczne + szum) < 0,009%, 20Hz-20kHz
 • obsługiwane skopresowane formaty audio: MP3, WMA, AAC (MPEG4), Ogg Vorbis, Audible, Apple Lossless, Flac
 • obsługiwane nieskopresowane pliki: WAV, AIFF
 • obsługiwane serwisy: m.in. Spotify, Deezer, Last.fm, Wolfgang’s Vault oraz ściąganie plików z serwisów oferujących utwory bez zabezpieczenia DRM, w tym iTunes
 • radio internetowe z zapisanymi informacjami o 25 000 stacjach radiowych
 • obsługa streamingu MP3 i WMA
 • łączność bezprzewodowa: SonosNet™2.0, sieć peer-to-peer o topologii typu MESH z bezpiecznym kodowaniem AES
 • 2-portowy przełącznik (RJ45) umożliwiający urządzeniom Ethernetowym komunikacje w sieci SonosNet™
 • złącza audio: analogowe wejście liniowe typu RCA, analogowe wyjście typu RCA, analogowe wyjście na subwoofer
 • regulacja głośności i wyciszenie
 • oprogramowanie do komputera

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sonos connect zp90

Sonos connect zp90

Sonos connect zp90

Produkty powiązane