Prolink  2xRCA 0,6m Zobacz większe

Prolink 2xRCA 0,6m

Nowy produkt

Przewód High End 2xRCA Prolink - długość 0,6m

Przewód ręcznie konfekcjonowany!

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

99,00 zł brutto

75,01 zł za 0,6 metra

Więcej informacji

PROLINK Hi End OFC Coaxial Digital Cable to  podwójnie ekranowany, cyfrowy kabel wykonany z miedzi o najwyższej czystości OFC. Średnica zewnętrzna kabla wynosi 10mm. Ekrany składają się z wielu krzyżujących się przewodów z wieloma splotami. zewnętrzny ekran tego precyzyjnego kabla zabezpiecza wewnętrzny sygnał od silnych pól elektromagnetycznych o wysokiej częstotliwości, to znaczy asymetrycznych, symetrycznych i innych które nie mogą się indukować w naszym urządzeniu. Drugi wewnętrzny, wysokiej jakości ekran utrzymuje zamkniętą pętlę ze współosiowym przewodem tworząc oporność na poziomie 75ohm. Ten kabel o niskim tłumieniu może być używany w połączeniu nawet kilkunastu metrów. Jako gotowy z konektorem RCA może być użyty w bardzo niskich częstotliwościach dając doskonały efekt

 

Prolink jest jednym z pierwszych, którzy docenili ogromną rolę okablowania zestawów audio video i fakt, że umiejętny dobór przewodów łączących determinuje ostatecznie brzmienie sprzętu. Od samego początku swojego istnienia Prolink stawia sobie za główny cel przesyłanie sygnałów dźwiękowych, video, analogowych czy też cyfrowych, z możliwie najwyższą jakością. Nasze przewody pozwalają na przesłanie takiego samego dźwięku i obrazu jaki został wcześniej zapisany.

 

"Bardzo porządnie wykonany gruby IC z podwójnym ekranem. Pomimo, że jest to IC cyfrowy zdecydowałem się go używać do zastosowań analogowych i jako analogowy IC go oceniam. Cechuje go bardzo dobra dynamika, przestrzeń, porządek "na scenie", nie podbarwia żadnego zakresu pasma, w stosunku do bardzo popularnego i przez wielu chwalonego (w tym przeze mnie) Klotza Lagrange gra dzwiękiem mocniejszym, bardziej otwartym, z większą głębią i poukładaniem. Polecam - prawdopodobnie w swej cenie jest bezkonkurencyjny."

www.audiostereo.pl

 

Dane techniczne:

  • rdzeń (30 x 0,08mm2) + 6 x (25 x 0,08mm2) + PEF
  • ekran B16 x (9 x 0,10mm2) + PCV + B24 x (9 x 0,1mm2) + PCV
  • izolacja PCV

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Prolink  2xRCA 0,6m

Prolink 2xRCA 0,6m

Przewód High End 2xRCA Prolink - długość 0,6m

Przewód ręcznie konfekcjonowany!