Prolink Coaxial RCA 6m

Nowy produkt

Przewód do Subwoofera High End RCA Prolink - długość 6m

Przewód ręcznie konfekcjonowany!

Więcej szczegółów

149,00 zł brutto

119,00 zł za 6 metrów

Więcej informacji

PROLINK Hi End OFC Coaxial Digital Cable to  podwójnie ekranowany, cyfrowy kabel wykonany z miedzi o najwyższej czystości OFC. Średnica zewnętrzna kabla wynosi 10mm. Ekrany składają się z wielu krzyżujących się przewodów z wieloma splotami. zewnętrzny ekran tego precyzyjnego kabla zabezpiecza wewnętrzny sygnał od silnych pól elektromagnetycznych o wysokiej częstotliwości, to znaczy asymetrycznych, symetrycznych i innych które nie mogą się indukować w naszym urządzeniu. Drugi wewnętrzny, wysokiej jakości ekran utrzymuje zamkniętą pętlę ze współosiowym przewodem tworząc oporność na poziomie 75ohm. Ten kabel o niskim tłumieniu może być używany w połączeniu nawet kilkunastu metrów. Jako gotowy z konektorem RCA może być użyty w bardzo niskich częstotliwościach dając doskonały efekt

 

Prolink jest jednym z pierwszych, którzy docenili ogromną rolę okablowania zestawów audio video i fakt, że umiejętny dobór przewodów łączących determinuje ostatecznie brzmienie sprzętu. Od samego początku swojego istnienia Prolink stawia sobie za główny cel przesyłanie sygnałów dźwiękowych, video, analogowych czy też cyfrowych, z możliwie najwyższą jakością. Nasze przewody pozwalają na przesłanie takiego samego dźwięku i obrazu jaki został wcześniej zapisany.

 

 

"Bardzo porządnie wykonany gruby IC z podwójnym ekranem. Pomimo, że jest to IC cyfrowy zdecydowałem się go używać do zastosowań analogowych i jako analogowy IC go oceniam. Cechuje go bardzo dobra dynamika, przestrzeń, porządek "na scenie", nie podbarwia żadnego zakresu pasma, w stosunku do bardzo popularnego i przez wielu chwalonego (w tym przeze mnie) Klotza Lagrange gra dzwiękiem mocniejszym, bardziej otwartym, z większą głębią i poukładaniem. Polecam - prawdopodobnie w swej cenie jest bezkonkurencyjny."

www.audiostereo.pl

 

Dane techniczne:

  • rdzeń (30 x 0,08mm2) + 6 x (25 x 0,08mm2) + PEF
  • ekran B16 x (9 x 0,10mm2) + PCV + B24 x (9 x 0,1mm2) + PCV
  • izolacja PCV

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Prolink Coaxial RCA 6m

Prolink Coaxial RCA 6m

Przewód do Subwoofera High End RCA Prolink - długość 6m

Przewód ręcznie konfekcjonowany!