Sonos Playbar

Nowy produkt

Głośnik do telewizora typu soundbar

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

3 399,00 zł brutto

Więcej informacji

Sonos, wiodący producent bezprzewodowych systemów audio, przedstawił SONOS PLAYBAR™, soundbar dla prawdziwych miłośników muzyki. PLAYBAR dostarcza wyjątkowej jakości dźwięku z Twojego telewizora, a także będąc w pełni bezprzewodowym systemem HiFi, przesyła strumieniowo muzykę z całego świata przez łatwy do obsługi odtwarzacz soundbar. Już wkrótce HiFi spotka się z HiDef.

"Sonos zmienił sposób w jaki ludzie słuchają muzyki w całym domu, a teraz przenosi także bezprzewodową technologię HiFi do kina domowego," powiedział John MacFarlane, CEO, Sonos, Inc. "PLAYBAR zmieni wszystko w sposobie odbioru wrażeń dźwiękowych, dostarczając niesamowitego dźwięku HiFi z Twojego telewizora i jednocześnie bezprzewodowy dostęp do świata muzyki, w wyjątkowo prosty sposób. "Wyrafinowana konstrukcja all-in-one PLAYBAR'a łączy aluminiową obudowę z wysokiej jakości tkaniną głośnikową dając w efekcie ponadczasowy wygląd, a ponieważ nie wymaga ani subwoofera, ani przewodów głośnikowych, dobrze pasuje do każdego pomieszczenia i konfiguracji sprzętowej. Wbudowane czujniki pomagają urządzeniu automatycznie dostosować charakterystykę EQ i orientację kanałów, można więc je położyć płasko na stoliku telewizyjnym lub zamontować na ścianie nad, lub pod telewizorem.

Spod zewnętrznej powłoki PLAYBAR wybrzmiewa dziewięć głośników indywidualnie zasilanych z oddzielnych wzmacniaczy: sześć głośników średnio-niskotonowych dostarcza głębokich, bogatych niskich tonów, a trzy głośniki wysokotonowe krystalicznie czystych detali wysokich częstotliwości. Zaawansowana technologia zastosowana w PLAYBAR łączy sprzęt i oprogramowanie do odtwarzania zaskakująco szerokiej sceny muzycznej zachowując świeży i skoncentrowany wokal. Niezależnie czy oglądasz film, grasz w gry wideo, czy może odtwarzasz strumieniowo utwory ze Spotify, PLAYBAR zawsze brzmi nie tylko głośniej ale także bardzo czysto i bez zniekształceń.

Zaprojektowany z myślą o maksymalnej prostocie użycia, PLAYBAR łączy się z telewizorem za pomocą kabla optycznego, odtwarzając wszystko co do niego podłączysz, włączając w to dekodery telewizji kablowej, odtwarzacze Blu-ray i konsole do gier. Odtwarza formaty wyjściowe audio telewizorów, w tym Dolby® Digital. Użytkownicy mogą kontrolować poziom głośności lub funkcję wyciszenia przy użyciu zwykłego pilota telewizora lub używając darmowych aplikacji Sonos Controller dla iPhona, iPada, Androida, czy komputerów PC i Mac. PLAYBAR bezproblemowo współpracuje z innymi urządzeniami z rodziny Sonos: połącz PLAYBAR w zestaw z SONOS SUB dla jeszcze potężniejszego efektu basów, które odczujesz całym swoim ciałem. Dodaj do tego parę PLAY:3 działających w tym zestawieniu jako bezprzewodowe głośniki surround, a otrzymasz wspaniały zestaw kina domowego 5.1 jakiego jeszcze nie doświadczyłeś.
Sonos opublikował również bezpłatną aktualizację oprogramowania dla bezprzewodowego systemu Sonos HiFi. Sonos System Software 4.0 wprowadza ulepszenia, które sprawiają, że teraz można jeszcze szybciej i łatwiej odtwarzać muzykę. Sonos Favorites zapewnia dostęp jednym przyciskiem do ulubionej muzyki z dowolnego źródła Sonos (biblioteka muzyczna, serwisy muzyczne i stacje radiowe) bezpośrednio z menu Music. Sonos Controller dla Androida oferuje nowy widżet, który pozwala kontrolować system Sonos bezpośrednio z ekranu głównego urządzenia Android. Dodatkowo, Sonos Controller dla iPhona został zoptymalizowany do większego ekranu iPhona 5. Aktualizacja oprogramowania jest już dostępna.

 

 • PLAYBAR uzupełnia współczesne telewizory HD o bogaty i mocny dźwięk HiFi
 • bezprzewodowo wysyła strumieniowo całą muzykę świata
 • prosty w konfiguracji, kontroli i o dużych możliwościach rozbudowy systemu.
 • wymaga tylko dwóch kabli: zasilającego i optycznego (obydwa w komplecie)
 • bezprzewodowa synchronizacja z innymi urządzeniami systemu Sonos
 • współpracuje z większością pilotów IR i może być kontrolowany z poziomu darmowych aplikacji Sonos Controller dla systemu Android, iPhona, iPoda touch lub iPada
 • odtwarza ze wszystkich źródeł podłączonych do telewizora HD, dekoderów satelitarnych, odtwarzaczy Blu-ray i konsol do gier.
 • obsługiwane serwisy: m.in. Spotify, Deezer, Last.fm
 • zasilanie: AC 100-240V, 50-60Hz
 • przyciski sterujące: zwiększenie, zmniejszenie poziomu głośności i wyciszenie
 • kontrolki LED: Pokazują aktualny status urządzenia
 • temperatura pracy: 0°C do 40°C
 • temperatura składowania: -20°C do 70°C
 • w komplecie: PLAYBAR, kabel zasilający, kabel optyczny audio, gwarancja, instrukcja Quickstart Guide
 • dostępne kolory: czarny z aluminiowymi elementami
 • możliwości mocowania: Zamocuj PLAYBAR na ścianie nad lub pod telewizorem. Można ustawić PLAYBAR płasko na stoliku telewizyjnym

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sonos Playbar

Sonos Playbar

Głośnik do telewizora typu soundbar